Rendy Cat Rendy Cat

Proč kotě s PP?

Proč si pořídit koťátko s PP?
 
 

PP (= průkaz původu neboli rodokmen) Vám zajistí, že z koťátka vyroste zvíře daného plemene, ne nějaká napodobenina. V našem případě kočička či kocourek britského plemene. Rodiče koťátka jsou uchovnění a mají výstavní ocenění (= odpovídají standardu plemene).
 
Rozhodně se koupí kotěte s PP nezavazujete k výstavám a chovu, to je jen mýtus. O tom jestli se chcete věnovat chovu a výstavám nebo chcete koťátko jako společníka tzv. mazlíčka si předem rozmyslete.
 
Koťátka vyrůstají s námi v bytě, leží s námi v posteli, okupují naši sedačku a bereme je jako rovnocenné členy domácnosti. Odcházejí od nás mezi 14.-16.týdnem, kdy jsou již samostatná, řádně naočkovaná, odčervená, socializovaná, naučená používat kočičí wc a škrabadlo, jsou zvyklá na malé děti a běžný ruch domácnosti. Nový majitel si s koťátkem odnáší i malou výbavičku pro první dny (stelivo, granulky a konzervičky, na které je koťátko zvyklé, CD s fotografiemi od narození a spousty rad).
 

 
Pokud máte zájem o koťátko od nás, napište nám i pár slov o sobě, Vaší rodině, zda máte již zkušenosti s kočičkami, co od nového 4nohého kamaráda čekáte, zda se chcete věnovat chovu, nebo chcete koťátko jen jako společníka. Velmi nám záleží na osudu našich koťátek. Uvítáme i nezávaznou návštěvu, kde si můžete s koťátky pohrát a zodpovím Vám ráda další dotazy.
 

 

 

 

 

 
Rendy Cat CZ chovatelská stanice britských koček

Copyright © Rendy Cat, CZ