Rendy Cat Rendy Cat

O nás

Chovatelská stanice Rendy Cat vznikla r. 2007 u mezinárodního registru FIFE.
 
Věnujeme se odchovu britských krátkosrstých koček. Specializujeme se na chov koček v barvě stříbřitá s kresbou (známé jako "whiskas") s průkazem původu. Ten však nezavazuje budoucí majitele k výstavám či chovu, ale zaručí, že jste si koupili kotě britského plemene, které chcete a né jen jeho podobiznu.


 
Proč kotě s PP? Přečtěte si zde.
 
O naše kočičky pečujeme s největší láskou, jsou to naše zlatíčka, bez kterých bychom si již nedokázali život představit. Pohybují se volně po celém našem domě.

 

S výchovou, péči a rozmazlováním koťátek i dospělých nám pomáhájí Kryštůfek a Terezka.
 

 


Naše kočičky jsou pravidelně očkované, odčervené, mají negativní testy na FELV, FIV, pochází z testovaných linií i na HCM a PKD. Na našich kočičkách nešetříme! Krmemíme jen kvalitní stravou - granule Royal Canin, Hills, ANF, konzervičky Applaws, Animonda, Sheba, Shiny Cat, přemražené hovězí maso, vařené kuřecí maso, jako pamlsek dostávají sýrovou pastu Gimpet, masové tyčinky Let´s Bitte!, tatra mléko, pribináčka, kočičí mléko a puding od Gimpet.
 
Koťátka od nás odcházejí mezi 14.-16.týdnem, kdy jsou naočkovaná, odčervená, řádně vymazlená, socializovaná - naučená na kočičí wc, škrabadlo, zvyklá na běžný ruch domácnosti a na malé děti. Koťátka jako domácí společníci mazlíčci odchází do nových domovů již kastrovaná. Po dohodě můžeme koťátko i načipovat. Rádi zůstaneme s novými majiteli v kontaktu. Začátečníkům poradíme s chovem a péči o nového čtyřnohého mazlíčka.

 

Naše koťátka našla své domovy nejen v naší republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Rakousku, Německu, Litvě, Francii, Anglii i Norsku...
 
Pokud máte zájem o čtyřnohého společníka, neváhejte nás kontaktovat!

 

 
 
Čas strávený s kočkami, není nikdy promarněný. Colette

 
 
 
Rendy Cat CZ chovatelská stanice britských kočekCopyright © Rendy Cat, CZ