Rendy Cat Rendy Cat

Novinky

 

 

 

 

9. listopadu 2019 - po více jak roce jsme se synem vyrazili na výstavu do Brna. Syn si vystavoval našeho "Myšáčka" jako mladý chovatel. Kocour se předvedl v soutěži Dítě a kočka a v prezentaci veteránů. U posuzovatele Alexeye Shchukina z Holandska obdržel krásný posudek a dílčí titul CAGPIB. Své dvě nominace proměnil ve vítěze BEST IN SHOW v kastrovaných kocourech kategorie III. a BEST IN SHOW získal i ve veteránech.

 

 

30. října 2019 - náš kocourek Myšáček navštívil děti v miniškoličce v Modřicích. Setkání opět splnilo svůj účel. Myslím, že jsme si tento společný okamžik všichni náležitě užili, jak děti, tak i tety a v neposlední řadě já se synem i naším kocourkem.

 

 

 

12. prosince 2018 - dnešní den patřil k vyjímečným a jsem za něj moc ráda. Ostatně jako vždycky, když mám možnost udělat radost při felinoterapii - setkání s kočičkou. Není nad to vidět rozzářené dětské tváře plné úsměvu a radosti. Dopoledne jsme strávili v miniškoličce v Modřicích s naším Myšáčkem. Děti byly moc šikovné, zvídavé a skvěle se zapojovaly do aktivit. Na závěr dostaly dárečky v podobě sladkostí. Jak jinak než stylově, blíží se Vánoce, tak to byly perníkové kočičky. Myslím, že si setkání užily i paní učitelky. Tímto bych moc chtěla podvěkovat paní ředitelce Haně Havelkové, že mě pozvala. Bylo mi s Vámi moc fajn a ještě jednou díky. Věřím, že setkání brzy zopakujeme.

 

 

23. srpna 2018 - naši chovní kocourci absolvovali sonografické vyšetření HCM i PKD. Nero Manikeob i jeho syn Yes Angel of Rendy Cat mají oba testy negativní!

 

1. července 2018 - opět po půl roce na výstavě. Náš mladý chovatel Kryštůfek si vystavoval svého Myšáčka. V kategorii kastrátů získal certifikát CAGPIB i nominaci do BIS. Poprvé se předvedl jako veterán. V této soutěži může soutěžit kočička, jejíž věk dosáhl již min. 7 let. Kocourek získal nominaci a stal se vítězem BEST IN SHOW veterán.

 

 

5. června 2018 - není nic krásnějšího, než rozzářené tváře úsměvem...tentokrát jsme je rozzářili klientům v SeneCura  SeniorCentru v Modřicích s naším kocourkem Myšáčkem. Setkání probíhalo v přátelském kruhu a kocourek si hlazení a péči náležitě užíval. Moc děkujeme za pozvání a budeme se těšit na příště.

Více o akci najdete na zde.

 

27. ledna 2018 - dnes jsme se synem i přes nepřízeň počasí, zimu a šílenou mlhu, vyrazili na výstavu do Viničného na Slovensko. Na výstavě získala kočička Dafné titul CAGCIB a BIV, kocourek Myšáček získal další dílčí titul CAPIB, nominaci, BEST IN SHOW v kastrovaných kocourek a tímto mu náleží titul INTERPREMIOR.

 

25. listopadu 2017 - na poslední výstavu v tomto roce jsme se vypravili celá rodina do Lysé nad Labem. Kočička Dafné získala CACIB, nominaci i nominaci do speciální soutěže koček se stříbrem. Dnešním dnem se může pyšnit titulem INTERCHAMPION. Kocourek "Myšáček" získal další certifikát CAPIB, nominaci, kterou proměnil ve vítěze kocoura kastráta.

 

11. listopadu 2017 - s mladých chovatelem Kryštůfkem jsme se zúčastnili výstavy v Brně v Semilasse. Kryštůfek si vystavil svého milovaného Myšáčka v soutěži mladých chovatelů. Krásný posudek si odnesl náš nejmladší kocourek Yes Angel of Rendy Cat. Myšáček (Anthony Blue Tamia) získal dílčí certifikát CAPIB, nom do BIS, kterou proměnil ve vítěze kocoura kastráta kategorie III. Kočička Chain Bridge Dafné získala CACIB, nom do BIS, kde zvítězila, stala se i vítězkou BEST IN CATEGORY a na závěr BEST OF BEST 2. Byla to krásně strávená sobota mezi známými. Domů jsme si odnesli nádherné věcné dary. Děkuji všem, které jsme potkali, mohli si společně popovídat a zároveň užít tuto skvělou show.

 

 

20. srpna 2017 - z daleké Francie nám došel pozdrav od naší kočičky Werony

 

7. května 2017 - po delší výstavní pauze si náš mladý chovatel vystavil svého modrého kocourka na výstavě v Brně. Kocourek po oba dva dny získal certifikát CAP a nominaci do BIS. Tímto získává titul PREMIOR.

 

21. dubna 2017 - s radostí představujeme náš dlouho očekávaný vrh ze spojení CH HU Chain Bridge Dafné, JW a Nero Manikeob, DE. Na toto spojení jsem se strašně těšila a vyplnil se mi sen. Ve vrhu se narodil kocourek ve zbarvení harlequeen, který ponese jméno Yes Angel of Rendy Cat. Koťátka mají nyní 3 týdny.

 

4. března 2017 - se konalo v Brně Jarní putování krajinou omalovánek neboli kurz pro nadšence antistresových omalovánek pro dospělé. Byli jsme přizvání s kočičkami v rámci zpestření a odreagování. Věřím, že setkání s kočičkou bylo pro všechny přítomné velkým překvapením a krásným zpestřením dne. Moc děkujeme kamarádce Zdeničce Svítilové za pozvání.

 

 

28. února 2017 - s kocourkem Myšáčkem jsme se vydali do domova seniorů v Modřicích. Setkání probíhalo v milém a přátelském kolektivu. Moc děkujeme paní Kučerové za pozvání, jsem ráda, že kocourek splnil očekávání a vnesl do běžného života seniorů na okamžik radost a štěstí. Více fotografií zde.

 

12. listopadu 2016 - první a zároveň poslední naše výstava v tomto roce. Náš mladý chovatel Kryštůfek si vystavoval svého milovaného kocourka Myšáčka na mezinárodní výstavě v Brně v Semilasse. Kocourek byl úspěšný získal certifikát CAP, nominaci, kterou proměnil ve vítězství BEST IN SHOW v kastrovaných kocourech kategorie III. Na výstavě nás doprovázela Kryštůfkova kamarádka Natálka a naše malá Terezka. Jsme moc rádi, že jsme se po tak dlouhé době mohli setkat s "kočičími" přáteli.

 

 

 

2. listopadu 2016 - V naší chovatelské stanici se opět testovalo HCM, tentokrát u chovných kočiček. Testování se zúčastnila HU* CH Chain Bridge Dafné, JW, dále kočička Nefertiti Queen of Rendy Cat i se svoji "dospělou" dcerou Tiffany Princess of Rendy Cat. S radostí mohu oznámit, že všechny naše kočičky jsou HCM negativní.

 

2. května 2016 - kocourek Nero má za sebou sonografické vyšetření srdíčka a ledvin. Jsem ráda, že je HCM a PKD negativní. V létě plánujeme krytí Nera a kočičky Dafné, doufám, že se dočkáme koťátek s bílou.

 

13. března 2016 - slaví se u nás další narozeniny. Tentokrát je oslavanec náš kocourek Nero, má 1 rok.

Přejeme mu všechno nejlepší!

 

Kocourek Nero, tedy se stejným jménem, ale z našeho odchovu v Rakousku získal titul národní vítěz 2015. Máme obrovskou radost a gratulujeme naší kamarádce, chovatelce a majitelce Katalin, zároveň děkujeme za vzornou péči.

 

8. února 2016 - po delší době jsem se dostala k aktualizaci stránek.

Ze spojení Nefertiti Queen a po kocourkovi My Darling Max u nás zůstala kočička Tiffany Princess, která je pokračovatelkou línie Rendy Cat. Zároveň mi strašně připomíná moji milovanou kočičku Noble Elisabeth, která s námi již bohužel není a neměla jsem možnost ani odchovat její koťátka.

Kocourek Maxík si již užívá život jako spokojený kastrovaný kocourek, další kastrovanou kočičkou se u nás stala Zowie Zoe.

 

 

27. listopadu 2015 - rádi bychom představili poslední vrh tohoto roku, maminkou se stala Zowie Zoe a tatínkem Kyrill. Ze spojení se narodil jeden kocourek, kterého jsme pojmenovali Ux. Kocourek má již svoji fotogalerii.

 

21. července 2015 - s prázdninami jsme u nás přivítali nového člena naší kočičí smečky jménem Nero Manikeob v barvě černostříbřité mramorované bicolor. Věřím, že do budoucna vytvoří ideální pár s naší princeznou Dafné.

 

Bohužel příjemný zážitek vystřídal velký smutek, když jsme 7.7.2015 přišli o naši milovanou kočičku Noble Elisabeth, která se měla poprvé stát maminkou. Přes velkou snahu veterináře se kočičku nepodařilo zachránit. V jeden moment jsme se museli rozloučit jak se skvělou kočičkou tak i s jejími miminky. Bylo a stále je to velmi bolestivé a smutné.

 

24. června 2015 - máme za sebou další sonografické vyšetření na HCM a PKD. Naše kočičky Dafné a Zowie Zoe jsou negativní!

 

24. května 2015 - první narozeniny oslavila kočička Dafné. Přejeme jí vše nejlepší!

 

 

23. dubna 2015 - naše kočičky absolvovaly pravidelné sonografické vyšetření srdce. Kocourci SC Gryffindors Silver Kyrill, DE DVM a GIC Anthony Blue Tamia jsou HCM negativní, stejně tak kočička GIC Betty Kim de la Horský park, SK je také HCM negativní. Jsem tak šťastná, že jsou naše kočičky zdravé.

 

18. dubna 2015 - v sobotu jsme se vydali na maďarskou výstavu do Györu. Zde jsme předvedli Betty Kim, která získala titul CACS, BEST IN VARIETY a dostala nominaci do BIS, kočička Dafné získala CACIB, nominaci, kterou proměnila ve vítězství v BEST IN SHOW (všemi hlasy) a dále vyhrála BEST IN CATEGORY (opět všemi hlasy od posuzovatelů). Byla to úžasná show a jsem moc pyšná na své miláčky!

 

11. - 12. dubna 2015 - o víkendu jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy v Brně, kterou pořádala naše základní organizace MCC. Výstava se organizátorům moc povedla. Na domácí půdě se předvedli kocourek Myšáček, který po oba dva dny získal certifikáty CACS, kočička Betty Kim získala také CACS a v sobotu navíc nominaci do BIS, kočička Dafné získala CAC a v neděli nominaci proměnila ve vítězství v BEST IN SHOW. Od neděle se může pyšnit titulem CHAMPION. V Brně jsme měli možnost vidět i nášeho odchovaného kocourka Nera, který po oba dva dny získal BEST IN VARIETY.

V dubnu jsme navštívili mateřskou školku v rámci felinoterapie. Setkání se zúčastnila kočička Dafné. Moc děkuji za pozvání a věřím, že se všem setkání s kočičkou moc líbilo. Děti se dozvěděli zajímavosti ze světa koček a trochu i tvořili. Více fotografiíí z akce zde.

 

30. března 2015 -na konci měsíce března jsme přivítali na světě jedináčka od naší Zoe. Kocourek dostal jméno Romeo.

Veselé Velikonoce přejeme všem návštěvníkům našich stránek

 

28. března 2015 - v sobotu jsme se vypravili na výstavu na Zámek Nový Světlov. Vystavovali jsme Betty Kim, která získala certifikát CACS a nominaci do BIS, mladičká Dafné se poprvé předvedla v dospělých kočkách, kde získala CAC a nominaci do BIS a naše kastrovaná Dáduška čestnou cenu HP. Na výstavě jsme se setkali s naší odchovanou kočičkou Ofélii, která zazářila a ze všech mramoráčků po oba dva dny získala BEST IN VARIETY!

 

 

22. března 2015 - opět velmi úspěšný víkend pro našeho odchovaného kocourka Nera. Zúčastnil se výstavy v Bratislavě, kde získal krásné certifikáty, po oba dva dny získal BEST IN VARIETY a v neděli se stal vítězem BEST IN SHOW!!!! Moc gratulujeme kamarádce Katalin! Thank you Laca for beautiful photo!

 

 

 

8. března 2015 - o víkendu se konala výstava v Rakouském Ebreichsdorfu. Náš odchovaný kocourek Nero se zúčastnil se svoji novou paničkou. Jsme moc potěšeni jeho úspěchem po oba dva dny si odnesl titul CAC, získal BIV a nominaci proměnil ve vítězství v BEST IN SHOW, zároveň se stal nejlepší kočkou v kategorii 3 a po oba dva dny BEST OF BEST. K tomuto velkému úspěchu se přidalo dokončení titulu Champion. Jsme na našeho kocourka moc pyšní a děkujeme kamarádce Katalin za skvělou péči a prezentaci.

 

 

14. března 2015 - v tento den jsme rozzářili tváře babičkám a dědečkům v domově pro seniory Kociánka Brno návštěvou s našimi kočičkami. Na setkání jsme vzali zkušeného Myšáčka a doprovod mu dělala Dafné. Všichni jsme si setkání moc užili.

 

 

24. ledna 2015 - v sobotu jsme vyrazili na výstavu do Vídně. Těšili jsme se, že potkáme na výstavě 3 stejně barevné kočičky jako je naše Dafné, ale bohužel třetí kočička neměla stříbro a proto se barevná varieta neudělovala. Dafné získala Ex 1 a nominaci do BIS, kde zvítězila krásná habešská kočička. Elisabeth v silné konkurenci 3 kočiček ve stejné třídě získala Ex 2. Měli jsme možnost vidět našeho odchovaného kocourka Nera, ze kterého vyrostl krásný mohutný kocour. Nero je otcem naší Dafné. Jsme rádi, že jsme výstavní den mohli prožít s našimi přáteli a také jsem poznali i nové přátele - chovatele. Z výstavy jsme našim chlupáčkům přivezli krmivo.

 

Všem přátelům a příznivcům naší chovatelské stanice přejeme krásné a pohodové Vánoční svátky po boku milovaných a do Nového roku jen to nejlepší.

 

6. prosince 2014 - poslední výstavou v tomto roce byla jako vždy Olomouc. Na výstavě jsme prezentovali naši Noble Elisabeth v otevřené třídě mezi dospělými kočkami, kde získala titul CAC, BIV a byla nominovaná do BIS. Malá Dafné získala Ex 1, nominaci do BIS, kterou obhájila a stala se vítězkou BEST IN SHOW kitten 4- 7 měsíců, BEST IN CATEGORY ve speciální soutěži pro britské kočky, neuvěřitelné na konec, byla nejkrásnější kočkou výstavy vůbec, získala BEST OF BEST 1! Navíc dnes dokončila titul JUNIOR WINNER! Jsme moc šťastní a děkujeme všem, kteří nám fandí a hlavně přátelům, se kterými jsme se dnes opět mohli setkat a prožít tak příjemný výstavní den.

 

 

 

 

22. listopadu 2014 - byli jsme pozvaní na přednášku o kočkách na umisťovací výstavu koček pro kočičí útulek SOS Hodonín. Přednášky jsme se zúčastnili s naším zkušeným feliterapeutickým kocourem Myšáčkem a doprovod mu dělala kočička Dafné.

 

25. - 26. října 2014 - poslední víkend v říjnu se konala největší výstava v tomto roce - Světová výstava koček, která byla tentokrát v České republice v Praze. Bylo nám ctí, že jsme se mohli také zúčastnit. Na výstavu jsem se vypravili s kastrovanou kočičkou Dádou a koťátkem Dafné. Výstava byla moc příjemná a velkolepá. Velké díky patří hlavně ogranizátorům.

 

 

 

11. - 12. října 2014 - o víkendu naše nová kočička Dafné zazářila na domácí půdě v Brně na výstavě. Po oba dva dny se stala vítězkou BEST IN SHOW kitten. Výstava byla velmi pohodová a s přáteli jsme si ji skvěle užili.

 

 

5. října 2014 - Vítáme nově příchozí kočičku Chain Bridge Dafné, HU. Kočička k nám přijela od mé kamarádky a chovatelky Katalin Papp, které patří velké díky za skvělou a jedinečnou kočičku v nevšedním zbarvení. Její kožíšek zdobí černo-stříbřitá kresba v kombinací s bílou barvou. Dafné si zkusila několik výstav, kde byla velmi úspěšná, získala již 4x BIV a o víkendu v Györu v Maďarsku po oba dva dny vyhrála BEST IN SHOW a BEST IN CATEGORY. Jsem moc šťastná, že Dafi našla domov právě u nás a věřím, že se jí u nás bude líbit a bude šťastná!

 

 

27. - 28. září 2014 - víkend jsme strávili na výstavě v Tullnu v Rakousku. Naše Dáduška získala certifikát HP a po oba dva dny byla nominována do BIS.

 

25. září 2014 - s Myšáčkem a Elisabetkou jsme vyrazili na felinoterapii do Mateřské školy při Fakultní nemocnici v Brně. Setkání bylo jako vždy velmi příjemné, děti byly z přítomných kočiček nadšené. Jsme moc rádi, že se vždy takové příjemné akce s kočičkami a dětmi můžeme pravidelně účastnit. Více fotografií z akce si můžete prohlédnout zde.

 

19. září 2014 - naše kočky absolvovaly preventivní sonografické vyšetření. S radostí oznamujeme, že kocour My Darling Max of Rendy Cat a kočička Noble Elisabeth of Rendy Cat jsou HCM a PKD negativní!

 

1. září 2014 - 1. narozeniny slaví koťátka z vrhu "N". Z malých koťátek Nefertiti Queen of Rendy Cat a Noble Elisabeth of Rendy Cat, JW, které s námi zůstaly doma vyrostly krásné slečny. Všem koťátkům přejeme vše nejlepší!

 

10. června 2014 - velmi příjemný den jsem strávila s dětmi v Macešce. První setkání v rámci felinoterapie proběhlo v Brně v Juliánově s kočičkou Noble Elisabeth a na druhé setkání jsem se vypravila na Botanickou se zkušeným kocourkem Myšáčkem. Všichni jsme si dnešní letní den užili.

Moc děkuji paní Rymešové za dárky pro kočičky a za pozvání.

 

 

 

3. května 2014 - jsou dny, kdy se sny, stanou skutečností.... Dnešní výstava v Havířově byla pro nás nad očekávání velmi úspěšná. Kocour Kyrill získal poslední BIV a tímto splnil podmíky pro získání titulu DVM (Distinguished Variety Merit). Tento titul se uděluje kočce, která získá za období delší než 2 roky 10x titul BIV (stane se vítězem Best in Variety). Kyrill obdržel nominaci do BIS, kterou obhájil, stal se vítězem BIS kocour a získal i BOB 3 (Best of Best). Naše malá Elisabeth získala Ex 1, nominaci do BIS, kterou také obhájila a tímto posledním vítězstvím získává titul JW (Junior Winner). Elisabeth je první kotě s titulem JW v ČR v této barvě. Jsem moc šťastná! Děkuji všem svým přátelům za podporu a za neuvěřitelný zážitek z této dnešní show!

26.-27. dubna 2014 - prožili jsme skvělý víkend na výstavě v Brně v hotelu Voroněž. Výstavu pořádal náš klub MCC. Na brněnské půdě se nám opravdu dařilo. Náš kocourek Myšáček získal 2x CACS a byl po oba dva dny nominován do BIS. Malá Elisabeth oba dva dny zazářila, získala Ex1, nominaci a po oba dva dny se stala vítězkou BIS všemy hlasy! Jsem na svou malou princeznu moc pyšná. Skvěle si vedl i její tatínek Taifun, který v neděli získal BIS kocour a nakonec získal BOB V.

 

17. dubna 2014 - Náš mladý junior Maxík dnes oslavil své 1. narozeniny. Přejeme mu vše nejlepší. Dnešní den byl zajímavý nejen, že jsme slavili Maxíkovi narozeniny, ale také jsme potěšili babičky a dědečky v domově pro seniory v Letovicích, kde jsme strávili celé dopoledne v rámci felinoterapie. Tímto moc děkujeme, že jsme byli pozvaní a naše kočičky mohli zpestřit obyvatelům domova všední den. Myslím, že fotky mluví za vše .... více ve fotogalerii.

 

11. dubna 2014 - Kyrill oslavil své 3. narozeniny - přejeme mu jen to nejlepší!

 

 

5. dubna 2014 - Myšáček s Nefertiti se přestavili na prezentační výstavě v Brně na Vinohradech. Návštěvníci hlasovali o nejkrásnější kočku výstavy. Dvě vítězné kočičky získali od pořadatelů pohár. Naše Nefertiti chyběl 1 hlas a získala tak krásné 3. místo jako Miss symaptie.

 

29. března 2014 - v sobotu jsme se vydali do Bratislavy. V nákupním centru Palace se konala výstava koček. Prezentovali jsme modrého Myšáčka, který získal poslední dílčí titul CAGCIB a stal se i vítězem BIV total. Tímto splnil podmínky a stal se Grandinterchampionem.

 

 

22. března 2014 - tento víkend se konala výstava koček na zámku Nový Světlov. V sobotu jsme se i my zúčastnili. Kocour Myšáček vybojoval v konkurenci titul CAGCIB a získal nominaci do BIS. Kocour Kyrill obhájil BIV a nyní má již 9 titulů BIV. Chybí nám poslední krůček k dokončení titulu DVM, doufám, že se nám to podaří.

 

 

26. února 2014 - není nic krásnějšího než dětská radost a úsměvy na jejich tvářích, aneb opět velmi příjemné dopoledne v mateřské škole v Kníničkách. Pro děti i paní učitelky to bylo moc příjemné dopoledne, kde se dozvěděli zajímavé informace a měli možnost se naživo setkat s krásnými a hodnými kočičkami. Za plemeno britské byl představen náš kocourek Myšáček, kterého doprovázela Nefertiti, dále kočička Ebi - ragdoll a siamský kocourek Niki. Moc děkujeme paní PaedDr. Janě Stěničkové, že se setkání můžeme zúčastnit. Další fotky najdete zde.

 

19.února 2014 - jsem moc potěšena, že i letos jsme mohli vyrazit s našimi kočičkami na felinoterapii. Je to pro mne vždy příjemně strávené dopoledne, nejlepší odměnou jsou dětské usměvavé tváře. Na setkání jsem vzala již zkušeného modrého kocourka Myšáčka a společnost mu dělala malá Elisabetka, která byla v dětském prostředí poprvé. Všichni to zvládli na jedničku a já moc děkuji za pozvání mateřské školce v Brně Líšni. Ještě jednou moc děkujeme i za krásné dárky pro kočičky v podobě granulí a plyšové myšky.

 

15. února 2014 - Celá rodina jsme se vydali na výstavu do Prahy, kde jsme vystavovali naši malou Noble Elisabeth, která získala krásné posudky a byla nominovaná i do BIS.

Ve stejný termín se konala i výstava v Norsku v městečku Bergen, kde se prezentovala naše odchovaná kočička Noemi of Rendy Cat již se svými novými majiteli. Noemi nám udělala a jistě i svým majitelům obrovskou radost, stala se vítězkou BEST IN SHOW kitten 4 z 5 hlasů! Jsem moc pyšná na svá miminka! Moc děkuji za péči a prezentaci, ještě jednou moc gratulujeme!

Hanne, thank you for good care and big congratulations!

 

8. února 2014 - na výstavě ve Viničném na Slovensku jsme předvedly obě naše kočičí slečny Noble Elisabeth a Nefertiti Queen. Pan posuzovatel Comorio měl těžký výběr a nakonec upřednostnil kočičku Nefertiti Queen, které dal Ex1, dále získala BIV total i mezi dospělými kočkami a postoupila do nominace BIS.

 

1. - 2. února 2014 - výstava v Rakouském Hollabrunnu byla pro naši malou Noble Elisabeth velmi úspěšná! Předvedla se v kotěcí kategorii spolu se svým sourozencem Nerem. Elisabeth obržela krásné posudky a po oba dva dny obhájila Best in Variety i mezi dospěláky, získala BIV TOTAL! Nominaci proměnila ve vítězství BEST IN SHOW kitten ve speciální soutěži pro Britské kočky! Jsem moc pyšná na svoje malé krásné miminko!

 

 

 

 

4. - 5. ledna 2014 - první lednový víkend v tomto roce a zároveň první výstava jak již tradičně v Ostravě. Předvedli jsme naši odchovanou Noble Elisabeth, kterou doprovázela dospělá Betty Kim. Elisabetka byla ohodnocena se samými ex  a po oba dva dny získala Ex 1 a vybojovala si nominaci do BIS. Betty Kim získala 2x CACS. Bohužel na výstavě jsme prezentovali silver tabby jen my, proto se udělování BIV nekonalo.

 

 

 

 

 

 

 Rendy Cat CZ chovatelská stanice britských koček

Copyright © Rendy Cat, CZ