Rendy Cat Rendy Cat

Zpět

Proč si pořídit koťátko s PP?
 
Co potřebuje kočka, aneb rady nejen pro kočku
 
8. přeprava kočky
 

K přepravě Vašeho mazlíčka budete potřebovat i přepravku pro lepší transport.
 
Zajímává je přepravka Cat It Design Cabrio Hagen.
 
Haben Cat It Design Cabrio, masivní plastová přepravka pro menší psy i kočky s pohodlným vrchním otvíráním ve třech barevných variantách: šedá, šedo-růžová a šedo-bílá. Homologovaná pro transport psů a koček letadlem, lodí, autem.
 
Pohodlná přepravka pro zvířátká, která má vynikající bezpečnostní prvky s komfortem 5-ti hvězdičkového hotelu! Jak sami víte, cestování se svým miláčkem může být stresující pro Vás oba.
 
Při použití Cat It Design Cabrio si můžete být jisti, že poskytuje mazlíčkovi bezpečí a pohodlí, které si zaslouží. Váš mazlíček zažívá největší stres při návštěvách veterináře. Cat It Design Cabrio má jedinečné prvky, které ostatní produkty postrádají, jeden z nich je možnost otvírání hořejšího krytu. Díky této inovaci je velmi snadné vložit a vyjmout Vašeho mazlíčka.
 
Pro zvýšení bezpečnosti při přepravě autem Cat It Design Cabrio může být připásáno bezpečnostími pásy! Také dodržuje striktní předpisy leteckých společností.
 Přepravka Cat It Design Cabrio Hagen Přepravka Cat It Design Cabrio Hagen Přepravka Cat It Design Cabrio Hagen Přepravka Cat It Design Cabrio Hagen
Praktické:
1. zabudované držadlo
2. odpadní žlábek
3. protiskluzová podlaha
4. místo pro zámek
- možnost uzamčení - jednoduchý zámek pro okamžité otevření/zavření předních dvířek, jelikož bezpečný design zabraňuje zvířátku otevření zevnitř
 
Vnější přístup k miskám - jídla a voda mohou být vyměněny bez obav, že miláček uteče
Výhled z přední části - zvyšuje výhled pro zvířátka a majitel má větší přehled o svém miláčkovi 
Provzdušnění - horní, postranní a zadní průchodky umožňují dostatečné provzdušnění, zabraňující přehřátí přepravky
 Přepravka Cat It Design Cabrio Hagen Přepravka Cat It Design Cabrio Hagen Přepravka Cat It Design Cabrio Hagen Přepravka Cat It Design Cabrio Hagen Přepravka Cat It Design Cabrio Hagen
Jak si vybrat přepravku pro svého mazlíčka?
Zvířátko potřebuje dostatečný prostor v přepravce. Vyberte si přepravku, do které se vejde zvířátko i v dospělosti. Prosíme, ujistěte se, že Vaše zvířátko může v přepravce zcela stát na čtyřech a je schopno se otočit. Pro větší modely, prosím, podívejte se na celou radu Pet Cargo Multi-funkční přepravky. 

Velikost 51 x 33 x 35 cm 

Při cestování s kočičkou je nutné mít přepravku, hlavně při delší cestě autem. Je to pohodlné, jelikož kočička není tolik vystresovaná a nemůže Vám vběhnout na volant. Při jízdě v autě nesmíme zapomenout přepravku bezpečně zajistit. 

   

 

 

 
 
 
Rendy Cat CZ chovatelská stanice britských koček

Copyright © Rendy Cat, CZ