Rendy Cat Rendy Cat

Zpět

Proč si pořídit koťátko s PP?
 
Co potřebuje kočka, aneb rady nejen pro kočku
 
7. péče o srst
 

Na péči o srst obzvláště v době přelínání je potřeba vlastnit kvalitní a výkonný hřeben. Vyzkoušeli jsme mnoho kartáčů pro kočky a nakonec jsme zvolili FURMINÁTOR. Je vhodný jak pro pejsky, tak pro kočičky. Vyčeše Vašeho miláčka až s 90% účinkem! Je vhodný jak pro dlouhosrsté tak krátkosrsté plemena.
 
Návod k použití je snadný a bezpečný!
 
Před použitím se ujistěte, že srst Vašeho miláčka je čistá a zcela suchá. Jemně táhněte FURMINÁTOR srstí ve směru růstu chlupů. Provádějte dlouhé, jemné tahy a vyvarujte se opakovaných tahů na stejném místě. Věnujte zvláštní péči okolí citlivých oblastí (jakou jsou břicho, končetiny, genitálie a konečník). Nepoužívejte přílišnou sílu a tlak, jako při česání hřebenem. Hluboké a hrubé kartáčování může poškodit kůži. Jakmile zpohorujete jakékoliv zarudnutí nebo podráždění kůže, ihned ukončete vyčesávání.
 
Garantujeme mnohem lepší vyčesání než jakýmkoliv jiným kartáčem či hřebenem.
 
Cena furminátoru se běžně na truhu pohybuje od 600-850,-Kč. Pokud toužíte po furminátoru, doporučuji si jej objednat přes kočičí útulek v Hodoníně. Furminátor nabízí za cenu 300,-Kč + poštovné a ještě tímto příspějete na opuštěné kočičky.

 

 

 


 

 
 
 
Rendy Cat CZ chovatelská stanice britských koček

Copyright © Rendy Cat, CZ